Hakkımızda

2000 yılında TAMER DURAN ALPER DOĞAN kardeşler tarafından kurulan TDA İNŞAAT HAFRİYAT NAKLİYAT MADENCİLİK SAN TİC. LTD. ŞTİ. , hafriyat inşaat ve nakliyat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.Bir çok önemli projelerin hafriyat ve nakliye işlerini başarıyla zamanında ve sorunsuz bir şekilde bitirmiş bulunmaktadır.

Şirketlerimiz madencilik alanında yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren seramik sektörüne hammadde sağlamaktadır. Yıllık 2.000.000 m3 hafriyat ve 1.000.000 ton maden yüklemesi yaparak sektörün %20’ lik payını göğüslemektedir. Şirketlerimiz hafriyat alanında ülkemizin her noktasında bina, yol, baraj, gölet ve fabrika hafriyatlarıyla ortalama yıllık 1.000.000 m3 hafriyat miktarına ulaşmakta olup, vermiş olduğu sorunsuz ve hızlı hizmet anlayışıyla sektöre önemli katkı yapmaktadır.

Ayrıca vermiş olduğu çimento, kül, kum, çakıl, kömür ve agrega Nakliye hizmetleri sayesinde de beton santralleri, çimento fabrikaları ve prefabrik fabrikalarının ihtiyaçlarını zamanında ve sorunsuz hizmet anlayışıyla sağlamaktadır.

Çevre grubu olarak ise Ülkemizin her noktasında başta Otomotiv Sektörü, Enerji Sektörü, Döküm Sektörü, Madencilik Sektörü,turizm sektörü olmak üzere bir çok tesisin emisyon, gürültü , titreşim,işçi sağlığı ve iş güvenliği,atık su,havuz suyu ölçüm ve analizlerini gerçekleştirmekte olup, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı VE Sağlık Bakanlığının nın vermiş olduğu yetki ile çalışmaktadır.